Modüler Evler Nasıl Yapılır

Küçük bir ev inşa etmek şu anda büyük yaşam trendlerinden biridir. Pandeminin olumsuz etkilerini hala üzerimizden atamadığımız gibi kendimizi ve ailemizi doğanın birçok nimetinden uzakta hissetmeye başladık. Bu ve benzeri nedenlerden ötürü doğa içerisinde müstakil, bahçeli ev sahibi olma hayalimiz daha da hız kazanarak zirveye tırmandı.

 

Mini evler bütçemizi çokta zorlamadan sahip olabileceğimiz, içerisinde bir müstakil evin her aşamasını sağlayacağımız yapılardır. Kurulumu kısa süren tamamen hazır bir konsepte sahip, bakım maliyetleri çok düşük yapılar olma özelliği taşımaktadır.

 

Küçük ev tiny house gibi isimlendirdiğimiz modüler yapılar olarak tabir edilen yapılarda, tüm bireysel isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Benzersiz yeni bir yaşam alanı için gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun tasarlanmış ev modelleridir.

Sürdürülebilir kalitesine güvenebileceğiniz. Mimari tarzın modern yaşam gereksinimlerine karşılık gelen ev konseptlerini sizler için sunmaya gayret ediyoruz.

 

Firmamız prefabrik ve çelik yapılarda üretim ve yapım konusunda geniş deneyime sahiptir. Üretici firma olma avantajımızla yüksek teknolojili makine parkuru ve uzman personellerimiz ile uluslararası standartlara ve kriterlere uygun imal ederek hazır hale getirebiliriz. Fabrika ortamında yüksek kalite kriterlerine uygun olarak üretilen evler, talep üzerine dekoratif kaplamalarla estetik hale getirilebilir. Esnek yapı olması nedeniyle genişletilebilir, kolayca değiştirilebilir ve bireysel olarak tasarlanabilir zamanımızın değişen yaşam ve çalışma koşullarına uygun hale getirilebilmektedir.

 

Modüler evleri çok çeşitli şekillerde inşa edebiliriz. Büyük versiyonda veya iki modülden oluşan kombinasyon geniş versiyonlar üreterek, mutfak, salon, çocuk odaları gibi yaşam alanlarına ilaveten projeye ek olarak, konuk odaları veya ofisler gibi kullanımlar için de alanlar oluşturabiliriz.

 

Pencere modelleri seçilebilir, cephe tasarımı desenli levhalarla ahşap görünümlü hale getirilebilir. Kolayca taşınabilen ve daha basit bir küçük evler bir konteyner gibi vinç yardımıyla taşınabilir veya yeri değiştirilebilir. Taşınması kolay ve ucuzdur.

 

Bizi tercih etmeniz için birçok neden sunabiliriz;

• Yetkinlik – hali hazırda uygulanmış olan pek çok referans alabileceğiniz yapılarımız mevcuttur.

• Bireysel planlama yapabiliriz, yerel bir mimar tarafından anahtar teslim projelere girebiliriz.

• İç ve dış tasarımları prestijli ürün ve markalarla çalışırız.

• Müşteri memnuniyetimizi ön plana alarak süreçlere hassas yaklaşırız

• Ödeme koşullarını piyasa şartlarına göre uygun hale getirebiliriz

 

Tiny House ile ilgili bütün konuları tüm bilgileri almak için bizlere telefon ve adres bilgilerimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.