Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik Yatakhane
Prefabrik Yemekhane
Prefabrik WC Duş Binaları
Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Okul Binaları
Prefabrik Acil Afet Binaları
Tek Katlı
30m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
39m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
50m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
65m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
78m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
82m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
92m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
101m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
102m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
114m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
125m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
136m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
147m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
158m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
169m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
193m² Prefabrik Ofis
İki Katlı
201m² Prefabrik Ofis
Tek Katlı
249m² Prefabrik Ofis
İki Katlı
343m² Prefabrik Ofis
İki Katlı
591m² Prefabrik Ofis

Teknoloji ve modernizasyon alanında kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden Norm Prefabrik şantiye binaları, satış ofisler ve ofis yönetim binalarının projelendirme sürecinde ihtiyaçlarınızın tespitini yaparak kullandığı yüksek kaliteli malzemeleriyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Standart malzemelerin haricinde iç cephe ve dış cephe kaplama seçenekleriyle istediğiniz konforlu ve lüks yapıların üretim ve kurulumunu yapmaktadır.

Prefabrik Ofis Fiyatları

Prefabrik yapıların, birçok farklı konseptte tercih edildiğini söylemiştik. Prefabrik yapılar, ofis konseptinde de tercih edilmektedir. Prefabrik ofisler ile son derece yüksek kalite standartları altında nezih bir çalışma ortamı yaratılabiliyor. Üstelik düşük fiyatlarla ve oldukça hızlı bir yapım süresi ile.

Neden Prefabrik Ofisler Neden Tercih Edilmelidir

Prefabrik ofisleri, diğer prefabrik yapılardan ayıran temel özelliklerinden birisi, alan olarak fazla geniş olmasa dahi modüler ve fonksiyonel çizgilere sahip olmasıdır. İş yeri içindeki yerleşim, masa ve tezgâhlar, bekleme modülleri gibi konularda tesis planlama modeli oluşturulduktan sonra, en son aşama prefabrik ofisin kurulumunu sağlamaktır.

Prefabrik Ofislerde Yılların Deneyimini Sunuyoruz

Türkiye'de prefabrik sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan Norm Prefabrik, birçok prefabrik modelinde olduğu gibi ofis konusunda da son derece ciddi çalışmalar ortaya koymaktadır. Uzman montaj kadrosu ile proje aşaması tamamlandıktan sonra size çok ciddi bir zaman kazandıracak olan Norm Prefabrik, fiyat konusunda da piyasanın fayda maliyet analizini değerlendirdiğiniz takdirde en etkili firmalardan biridir.

Prefabrik yapılar, tercih sebebi yüksek olan yapılardandır. Eğer siz de ofisinize hayat vermek istiyorsanız, prefabrik yapılar iyi bir seçenektir.