Faaliyet Alanları

Prefabrik Konutlar
Prefabrik Konutlar
Sağlamlığı, esnek mimarisiyle kullanıcılarına konforlu bir yaşam sunmaktadır. Özellikle dilediğiniz yerde ve kısa zamanda kurulabilir olması başlıca tercih sebeplerindendir. Prefabrik konutlar son teknoloji üretim sistemleriyle yüksek kalite malzemeler kullanılarak düşük maliyetlerde üretilmektedir.
Prefabrik Şantiye Yapıları
Prefabrik Şantiye Yapıları
Şantiye yapıları hızlı üretilip hızlı kurulduğu için inşaat sektörünün başlıca ihtiyaçları arasındadır. İnşaat sektöründe; konut projelerinde faaliyet gösteren firmalar ile otoyol, köprü, baraj, tünel, gölet gibi taahhüt işi yapan firmalar şantiye alanlarında mobilizayon yapıları olarak prefabrik yapıları tercih edebilmektedir.
Ofis ve Yönetim Binaları
Ofis ve Yönetim Binaları
Prefabrik ofisler ile, son derece yüksek kalite standartları altında nezih bir çalışma ortamı yaratılabiliyor. Üstelik düşük fiyatlarla ve oldukça hızlı bir yapım süresi ile Prefabrik ofisleri, diğer prefabrik yapılardan ayıran temel özelliklerinden birisi, alan olarak fazla geniş olmasa dahi modüler ve fonksiyonel çizgilere sahip olmasıdır.
Kamp Yapıları
Kamp Yapıları
Personel ihtiyacına yönelik mutfak, wc, duş, yemekhane, yatakhane gibi farklı konseptlerde prefabrikler kullanılmaktadır. Betonarme yapılar ile mukayese dahi edilemeyecek az iş gününde bitirilebilen, maliyet açısından son derece tercih edilebilir noktada olan prefabrik yapılar ile, personellerinize, ziyaretçilerinize ya da benzeri her türlü kitleye yönelik ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.
Eğitim Yapıları
Eğitim Yapıları
Prefabrik okul yapıları, çoğunlukla doğal afet durumları sonrası kriz yönetimi anlamında kurulumu yapılan noktalardır. Okul binasının sahip olması gereken fonksiyonları bünyesinde barındıran, öğrencilere çok yönlü hizmet veren bu yapılar eğitim dünyasında zaman zaman kullanılmakta ve öğrencilere hizmet vermektedir.
Sağlık Yapıları
Sağlık Yapıları
Prefabrik sağlık binaları hastane yapılarından, küçük kliniklere hastalara hizmet veren kurum ve kuruluşlar için tesis edilmektedir.
Konteyner
Konteyner
Konteynerler kurulum ve montaj aşamasında oldukça kısa bir sürede üretilmektedir. İş yoğunluğu ya da aciliyeti ne olursa olsun, yalnızca birkaç günlük süreli üretim sürecinden sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.
Acil Afet Yapıları
Acil Afet Yapıları
Doğal afetler yaşamımızın bir parçası halindedir. Ülkemizde deprem bölgesi olması dolayısıyla acil afet yapılar öncelikli ürünler arasında yerini almaktadır.
Güvenlik Kabinleri
Güvenlik Kabinleri
Dünyada ve ülkemizde her geçen gün güvenliğin ehemmiyeti artmakta olduğu için ihtiyaç halinde kısa sürede üretilip hazır kurulum yapılan ünitelerdir.
Askeri Yapılar
Askeri Yapılar
Askeri yapılara ülkemizde ve Dünyada ihtiyaç duyulmaktadır. Yüksek dayanımlı çelikler ve yapı malzemeleri kullanılarak son derece sağlam ve hafif yapılar oluşturulmaktadır.