Prefabrik Sosyal Tesisler

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik Yatakhane
Prefabrik Yemekhane
Prefabrik WC Duş Binaları
Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Okul Binaları
Prefabrik Acil Afet Binaları
Tek Katlı
90 m² Prefabrik Çamaşırhane
Tek Katlı
125 m² Prefabrik Mescid Binası
Tek Katlı
145 m² Prefabrik Spor Tesis Binası
Tek Katlı
301 m² Prefabrik Sağlık Ocağı
Tek Katlı
304 m² Prefabrik Sosyal Tesis Binası
Tek Katlı
52 m² Prefabrik Çamaşırhane
Tek Katlı
91 m² Prefabrik Sağlık Ocağı

Prefabrik alanında en çok tercih edilen ve en yaygın olarak görülen konseptlerden birisi de sosyal tesislerdir. Sosyal tesisler, bir işletme ya da kamusal kurum için, çeşitli amaçlar ile tam donanıma sahip ve hizmet veren noktalar olarak tanımlanabilir.

Artık orta ve büyük ölçekli firmalar, daha düşük maliyet içeren operasyonlar için, prefabrik sektörünün bu anlamdaki ivmesini gördü ve giriş yaptı. Artık firmalar, özellikle sahadaki planları için çeşitli sosyal tesisler ve benzeri yapılara hayata sokuyor.

Prefabrik sosyal tesisleri tanımlamak gerekirse, başta yemekhane, yatakhane, misafirhane gibi birçok farklı alandan tesis örneği verebiliriz. Prefabrik yapıların oldukça kısa bir süre içerisinde bitirilebilmesi, bunun dışında aynı zamanda sosyal tesis kullanımının, yaygın ve hizmeti veren firmalara da yüksek maliyet yaratmaması açısından prefabrik tesisler son derece önemli bir yaklaşımdır. Eğer siz de sosyal tesisler ve prefabrik evler konusunda bilgi almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey alanında uzman Norm Prefabrik ile irtibata geçip fayda maliyet analizini gerçekleştirmek, ardından ise kısa sürede işlem bitirilecektir.