Prefabrik Okul Binaları

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik Yatakhane
Prefabrik Yemekhane
Prefabrik WC Duş Binaları
Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Okul Binaları
Prefabrik Acil Afet Binaları
İki Katlı
729 m² Prefabrik Okul Binası
Tek Katlı
349 m² Prefabrik Okul Binası

Eğitim bir ülkenin toplumsal açıdan en önemli noktalarından birisidir. Eğitimin kesintisiz olarak sürmesi gerekiyor, bu bakımdan eğer eğitim konusunda okullar ölçeğinde bir problem yaşanırsa kamusal alandan acil bir destek gerekebilir.

Günümüzde, birçok doğal afet sonrası yaşanan olayda da görmüş olduğumuz üzere artık okul binalarında eğer aciliyet içeren bir durum söz konusu ise prefabrik metotları ile yapılmaktadır. Prefabrik alanında, artık eskiye nazaran ciddi bir konum söz konusu olmuştur. Gerek dış cepte izolasyonu anlamında, gerek de içerideki yerleşim ve modüler çizgiler ile artık prefabrik okul binaları son derece fonksiyonel bir hale gelmiştir ve yüksek kalitede eğitimi sürdürme adına, oldukça kısa süreler içerisinde kurulabilir, faaliyete başlayabilir hale gelmiştir.

Eğer doğal afet, bina çökmesi gibi olumsuz durumlar yaşandığı taktirde, eğitimin kesintisiz olarak sürmesi için dış felaketlere karşı güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkartılmış olan prefabriklerin bu bakımdan ortaya koyduğu konfor ve süreç kalitesi, önemli bulunan bir konudur.

Norm Prefabrik, okul prefabrikleri konusunda da çalışmalarını sürdüren, tecrübeli bir firma olarak projelerinizi incelemekte ve uygun zemin bulunduğu taktirde gerçekleştirmektedir.