Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik Yatakhane
Prefabrik Yemekhane
Prefabrik WC Duş Binaları
Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Okul Binaları
Prefabrik Acil Afet Binaları
Tek Katlı
124 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
158 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
237 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
506 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
59 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
78 m² Prefabrik Yemekhane
Tek Katlı
103 m² Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Yemekhanelerin Yapılışı

Prefabrik yemekhane binaları şantiyeler, fabrikalar, sosyal tesisler gibi insanların yoğun olarak yaşadığı yerlerde en çok ihtiyaç duyulan yapıların başında gelmektedir. Norm Prefabrik; prefabrik yemekhane binalarında işçi sayısına göre istenilen büyüklükte yapıları, kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan malzemeler kullanarak hijyenik ve sağlıklı yaşam alanını sizlere sunmaktadır.

Norm Prefabrik, kişi kurum ya da çeşitli işletmeler tarafından gelen taleplere yönelik prefabrik projeleri üretebilmektedir. Bunların bir kısmı kişisel kullanım dolayısı ile evler olabilirken, bazen de yemekhane, yatakhane gibi umuma açık kullanımı olan toplu ihtiyaç noktalarıdır.

Prefabrik Yemekhanelerin Kullanım Alanları

Prefabrik yemekhanelerin ilk olarak kullanım alanlarına gelirsek, son derece önem taşıdıklarını görmekteyiz. Herhangi bir iş sahasında personellere yönelik beslenme ihtiyacını toplu ve hızlı bir şekilde karşılamak adına prefabrik yemekhaneler son derece önemlidir. Bu alanda bir ihtiyacın hissedildiği noktada, betonarme yapılar yerine ile çok fazla yüksek bütçeler ile zarara uğrayacağınıza, prefabrik yemekhane yapıları ile yüksek kalite standartları altında prefabrik sistemde hizmet verebilirsiniz.