Prefabrik Yatakhane

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik Yatakhane
Prefabrik Yemekhane
Prefabrik WC Duş Binaları
Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Okul Binaları
Prefabrik Acil Afet Binaları
Tek Katlı
59 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
68 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
79 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
100 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
124 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
143 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
170 m² Prefabrik Mühendis Yatakhane Binası
Tek Katlı
170 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
181 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
203 m² Prefabrik Yatakhane
Tek Katlı
237 m² Prefabrik Mühendis Yatakhane Binası
Tek Katlı
328 m² Prefabrik Yatakhane Binası
Tek Katlı
137 m² Prefabrik Yatakhane
İki Katlı
406 m² Prefabrik Yatakhane Binası

Prefabrik yatakhane yapılarına başta şantiyeler olmak üzere fabrikalar, sosyal tesisler, askeri tesisler, mülteci kampları olmak üzere birçok alanda hızlı üretim ve kurulum özelliğinden dolayı ihtiyaç duyulmaktadır. Norm Prefabrik kullanmış olduğu yüksek kaliteli malzemeleri ve geniş ürün yelpazesiyle prefabrik işçi yatakhane ve mühendis yatakhanelerini konforlu ve her türlü iklim şartlarına uygun olarak üretim ve kurulumunu yapmaktadır.

Prefabrik yapıların, topluluklara hizmet noktasında farklı konseptler altında kullanıldığı biliniyor. Prefabrik yatakhaneler de, barınma sorununa getirilmiş en etkili ve konforlu çözümlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Prefabrik Yatakhaneler Nerelerde Kullanılabilir

Prefabrik tesisler, birçok farklı amaca yönelik geliştirilebilir, eğer bir topluluğa hizmet noktasında, ya da sahada personelinizin barınma sorununu çözmeye yönelik bir uygulama geliştirmek istiyorsanız, betonarme yapılar sizin için iyi bir seçenek olmayabilir. Zira betonarme yapılar oldukça fazla maliyet isteyen, aynı zamanda da yapım aşamaları oldukça uzun süren yapılardır. Yatakhane gibi, önemi son derece yüksek olan bir ihtiyaç alanında beklemeye yer yoktur.

Prefabrik Yatakhanelerin Fiyatları 

En yüksek imalat modelleri altında yapılan ve en son kalite standartları tercih edilen, her bakımından tamamen güvenli ve hizmet sağladığınız kişileri gerçek anlamda mutlu edecek prefabrik yatakhane modelleri, artık uygun fiyatlar ve diğer seçenekleri ile birlikte firmamız bünyesinde yürütülebilen projeler arasında.

Norm Prefabrik bünyesinde de, prefabrik yatakhane ve kullanımı açısından size bilgilendirme yapacak personeller mevcuttur, eğer bilgi istediğiniz takdirde uzmanlar size yardımcı olacaklardır.