Prefabrik Şantiye Yapıları

faaliyet-alanlari-prefabrik-santiye-binalari-ansayfa-1651929175

Şantiye yapıları hızlı üretilip hızlı kurulduğu için inşaat sektörünün başlıca ihtiyaçları arasındadır. İnşaat sektöründe; konut projelerinde faaliyet gösteren firmalar ile otoyol, köprü, baraj, tünel, gölet gibi taahhüt işi yapan firmalar şantiye alanlarında mobilizayon yapıları olarak prefabrik yapıları tercih edebilmektedir.

Şantiye yapıları işin süresine bağlı olarak uzun süreli işlerde prefabrik yapı, kısa süreli işlerde konteyner olarak uygun seçenek imkânı sağlamaktadır. Prefabrik yapıların özellikle tercih edenleri; hızlı kurulabilir olması, güvenilir olması ve defalarca sökülüp kurulabilir olması şantiye çalışanları için rahat konforlu bir yaşam alanı sağlaması gibi özellikleri bulunmaktadır.

Prefabrik şantiye yapılarında standart plan seçeneklerinin yanında müşterilerimizden gelen taleplere istinaden tasarım ekibimiz tarafından özel projelerde oluşturulmaktadır.

Prefabrik Ofisler, Prefabrik yatakhaneler, Prefabrik Yemekhaneler, Prefabrik WC-DUŞ Binaları, Prefabrik Kafeterya, Prefabrik Mescid Binaları, Depo Hangar Yapıları; Ofis Konteyner, Yatakhane Konteyner, WC DUŞ Konteyner seçenekleriyle müşterilerimize sunulmaktadır.